Hakkımızda

Neden Ekinciler

Ekinciler yeni nesil fırıncılığın simgesidir. Mahalle fırıncılığı kavramının içinde barındırdığı tazeliği, mahalle ortamının sıcaklığını ve güler yüzü, gelişmiş ülke standartlarındaki ürün ve servisi ile ortaya koyar. Çağın değişen koşullarıyla farklı nitelikler ve boyutlar kazanan yaşam tarzlarına uygun, taze, pratik, lezzetli seçenekleri her zaman aynı kalite ve lezzet standartıyla sunar.

Ekinciler'in amacı, toplum için en doğru, sağlıklı ve lezzetli ürünleri hijyenik ve sağlıklı ortamlarda üretip herkesin mahallesinde, henüz sıcakken kolaylıkla ulaşabileceği mekanlarda tüketici ile buluşturmak.

Biz Kimiz

90 lı yıllar ortalarında bu işe başlayıp bugünlere kadar gelen kalitemizden hiç ödün vermeyen Ekinciler Ailesi olarak Müşterilerimize hizmet vermekteyiz

Aile Şirketi olan grubumuzda kurumsallık çalışmalarında da büyük bir yol alınmıştır.Aile bireylerinin yönetimin başında olduğu firmamızda,eğitimli profesyonel yöneticiler ve birim sorumluları da ailenin birer ferdi olarak yönetimimize katılmışlar ve firmamızın ilerlemesine katkıda bulunmuşlardır.Kurulduğu günden bu yana büyük başarılara imza atan ciddi istihdam sağlayan grubumuz,hergün gelişerek,modernleşme ile nostaljiyi harmanlayarak büyümektedir.

Mehmet Erdinç -Veysel Erdinç